تاثیر دستگاه وکیوم آقایان و بانوان | ۱۰۰% جهت توانبخشی!

admin admin
168 بازدید
تاثیر دستگاه وکیوم آقایان و بانوان | تیبوکا

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ایجاد زندگی راحت تر ، بهتر و مورد دلخواه ، انسان در تلاش است تا زندگی دلخواه و خوش فرم خود را ایجاد نماید. ضعف در زندگی زناشویی یکی از چیز هایی است که اعتماد به نفس را در هر زمینه ای کاهش خواهد داد اما تاثیر دستگاه وکیوم در زندگی ما چقدر است؟

بانوان و آقایان از این طب سنتی اثر گذار در جهت ایجاد زندگی مورد علاقه خود و پارتنر جنسی استفاده میکنند چرا که شل شدگی آلت تناسلی در حین رابطه جنسی یا بد فرم نشان داده شدن قسمت سینه بانوان بسیار ناراحت کننده است حال با ایجاد استقامت عالی و یک فرم جذاب میتواند اعتماد به نفس مورد دلخواه را برگرداند.

خرید دستگاه وکیوم و توانبخشی مردانه (حتما بخون سپس بخر! )

چرا دستگاه وکیوم بانوان و آقایان ؟

 • تاثیر دستگاه وکیوم بر افزایش نعوظ آقایان
 • تاثیر دستگاه وکیوم بر کنترل انزال
 • حجم دهندگی مناسب پس از استفاده صحیح و پر قدرت
 • جهت رفع افتادگی و خوش فرم نمودن سینه
 • حجم دهندگی مناسب برای سینه بانوان
 • جهت تاثیر در قفسه سینه صاف بانوان

با اقداماتی که برای بهتر شدن زندگی انجام میدهید میتواند یک راه فرح بخش و تاثیر گذار همراه با آرامش را ایجاد کند فروشگاه زناشویی تیبوکا تمام سعی خود را در جهت هموار نمودن این راه به شما کمک خواهد کرد و تمام تلاش ما یک زندگی پر از لذت جادویی برای شماست!

با ما همراه شوید تا تاثیر دستگاه وکیوم زنانه و مردانه را به طور مفصل توضیح دهیم

تاثیر دستگاه وکیوم بر روی آلت تناسلی آقایان

دستگاه وکیوم حجم دهنده مردانه یکی از دستگاه های موثر میباشد که طی یک دوره مصرف صحیح میتواند توانبخشی مناسبی برای آقایان ایجاد کند دستگاه وکیوم مردانه از مکانیزم سنتی مکش برای افزایش جریان خون در ناحیه مورد نظر ایجاد میکند که در نهایت موجب حجم دهندگی و نعوظ موثر خواهد شد.

تاثیر دستگاه وکیوم مردانه | تیبوکا

این دستگاه حجم دهنده حاوی ۱ استوانه ۲۰ الی ۲۲ سانتی متری است که در قسمت سر آن حاوی سوپاپ در جهت تنظیم و نگهداری خلا داخل استوانه مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه حاوی یک شلنگ است که متصل کننده مکنده به قسمت سوپاپ میباشد همچنین ۳ عدد واشر در جهت قرار گیری در دهانه استوانه میباشد.

تاثیر دستگاه وکیوم آقایان با مکانیزمی که دارد موجب جلوگیری از افزایش افتادگی نعوظ میشود و علاوه بر آن با عملکرد طبیعی که دارد میتواند سلامتی آلت تناسلی را بیشتر کند این محصول با خونرسانی به قسمت تناسلی موجب بهبود کیفیت نعوظ و قدرت انزال در آقایان خواهد شد.

این دستگاه زمانی تاثیر گذاری و افزایش کارایی خواهد داشت که مداخلات دارویی و جراحی تاثیر چندانی بر فرد نداشته باشد یا مسائل پزشکی در جهت مصرف این محصولات نداشته باشید و همچنین آمادگی ذهنی در جهت استفاده از این محصول را برقرار نماید .

انواع دستگاه وکیوم مردانه

انواع دستگاه وکیوم مردانه | تیبوکا

این دستگاه چگونه به ما کمک می کند ؟ تاثیر دستگاه وکیوم با پمپ کردن و ایجاد فشار خون زیاد در قسمت آلت تناسلی مردان باعث ایجاد نعوظ می شود . حال انواع جورواجو و پیشرفته این محصول را معرفی میکنیم.

 • دستگاه وکیوم حجم دهنده دستی
 • دستگاه وکیوم برقی مردانه
 • دستگاه وکیوم مردانه شارژی

دستگاه وکیوم حجم دهنده مردانه دستی

این مدل به عنوان دستگاه وکیوم دستی از جمله ساده ترین و آسان ترین وکیوم در جهت استفاده میباشد این کالا علاوه بر سادگی که دارد قابل حمل بوده و بدون برق با دست قابل استفاده میباشد و با یک دوره فوق العاده میتوانید بهترین نتیجه را در جهت افزایش اعتماد به نفس ایجاد نمایید.
این محصول دستگاه وکیوم دستی دارای قطعاتی همچون یک استوانه ۲۰ تا ۲۲ سانتی متری میباشد ، یک پمپ دستی ، ۲ عدد واشر موشکی و واشر وکیوم که بر اساس سه سایز (قطر آلت) تعبیه شده است. در این مدل مکش به صورت دستی انجام میشود.

دستگاه وکیوم برقی مردانه

دستگاه وکیوم برقی مردانه یک محصول جدید در جهت عملکرد بهتر مورد استفاده قرار میگیرد در این نوع مدل، مکش وکیوم به جای دستی ، برقی انجام میشود و پر قدرت تر و با کیفیت تر از مدل دستی میباشد.

اجزای این وکیوم به این گونه میباشد که این دستگاه وکیوم برقی دارای قطعات مشابهی با مدل دستی میباشد اما با این تفاوت که یک پمپ برقی و یک مبدل ویبراتور جایگزین پمپ دستی شده است.

دستگاه وکیوم مردانه شارژی

یکی از پیشرفته ترین مدل دستگاه وکیوم شارژی مردانه میباشد .این مدل با طراحی پیشرفته حاوی یک عدد استوانه همه کاره میباشد .نحوه استفاده از این نوع دستگاه بسیار ساده و آسان است که میتوان گفت آنرا به عنوان محبوب ترین دستگاه در این زمینه معرفی کرده است.

این دستگاه وکیوم شارژی از ۲ عدد باتری جهت روشن شدن استفاده میکند تا شما را به روزهای دلچسب ، پرقدرت و با اعتماد به نفس بالا برگرداند . استفاده از وکیوم شارژی به عضلات آلت تناسلی در جهت تقویت و افزایش نعوظ کمک شایانی میکند.

دستگاه وکیوم همراه چیست ؟

هیچ چیزی برای یک مرد بدتر از این نیست که در زمان رابطه جنسی مشکل شل شدگی و نعوذ داشته باشد . این امر باعث از بین رفتن اعتماد به نفس در فرد می شود و تاثیر بدی بر رابطه می گذارد .

اما شما می توانید با استفاده از دستگاه وکیوم مردانه این حالت را بهبود بخشیده و به بهترین نوع از رابطه جنسی خود لذت ببرید . دستگاه وکیوم مردانه همراه باعث ایجاد حالت نعوظ در آلت شده و می تواند لحظه های ناب و هیجان انگیزی را برای شما به ارمغان بیاورد .

تاثیر دستگاه وکیوم در درمان اختلال نعوظ در آقایان

تاثیر دستگاه وکیوم در درمان اختلال نعوظ در آقایان | تیبوکا

استفاده از دستگاه وکیوم در درمان اختلال نعوظ در آقایانی که دچار این مشکل هستند در بیشتر موارد می تواند با استفاده صحیح و یک دوره کامل باعث بر طرف شدن کامل مشکل اختلال نعوظ شود . در موارد اختلال نعوظ در آقایان گزینه های درمانی بسیار متنوع وجود دارد و بهترین انتخاب برای یک فرد لزوما انتخاب درستی برای شخص دیگر نیست .

ضروری است که شما با توجه به توصیه های پزشک خود بهترین راه را انتخاب کنید تا بتوانید برترین انتخاب برای درمان خود و رضایت جنسی موفقی داشته باشید . اختلال نعوظ در مردان ناتوانی در دستیابی به حفظ نعوذظکافی در مقاربت جنسی مطلوب است که می تواند دلایل مختلفی از جمله عوامل عروقی ، نوروژنیک ، هورمونی و یا روانشناختی داشته باشد .

ما می خواهیم در این مقاله با معرفی دستگاه وکیوم مردانه کیفیت زندگی ایده آل را به این عزیزان بازگردانیم تا بتوانند به زندگی جنسی قبلی خود بازگردند . این دستگاه با مکانیزم سنتی و ایجاد جریان خون مناسب توانسته اختلال نعوظ را برطرف نماید.

وکیوم و زود انزالی تاثیرات فوق العاده

وکیوم و زود انزالی تاثیرات | فروشگاه محصولات زناشویی تیبوکا

وکیوم رفع زود انزالی یکی از دستگاه هایی میباشد که از قدیم تا الان به عنواع یک دستگاه مکش باعث ایجاد جریان بهتر خون در آن ناحیه شده و در نتیجه موجب بهبود سلامتی و تقویت قوایی آن ناحیه خواهد شد خرید وکیوم زود انزالی میتواند یک تاثیر بسزایی را برای زندگی شما به ارمغان بیاورد.

این وسیله بر اساس کیفیت از وسایل کاربردی و روزمرگی انسان شده و از حالت فان به حالت ضروری در زندگی ما به وجود امده است با حجم دهندگی مناسبی که این دستگاه ایجاد میکند باعث تنظیم استرس ذهنی برای فرد مورد نظر خواهد شد.

قطعا برای هیچ مردی بدتر از آن نیست که در حین رابطه جنسی  از حوزه قدرت نمیتواند استفاده کند و یک ضعف کاهنده اعتماد به نفس مثل شل شدگی ناحیه تناسلی برایش رخ دهد. مشکلی که هم بر روی لذت جنسی و اعتماد به نفس فرد تاثیر گذار بوده و به عنوان عامل سرد کننده برروی شریک جنسی میباشد.

توجه داشته باشید که هم رده قرص سیلدنافیلد ( این قرص به صورت خودسر نباید مصرف شود و باید با مشورت و تجویز پزشک مود نظر انجام گیرد، مصرف خودسرانه این دارو میتواند مشکلاتی از قبیل مشکل قلبی را ایجاد خواهد کرد و عوارض سنگین گوناگون که میتواند یک عمر زندگی را به هدر دهد و باعث از کار افتادگی آقایان خواهد شد که حتما پیشنهاد میشود با تجویز و مشورت پزشک مصرف کنید ) را میتواند تاثیر دستگاه وکیوم مردانه نام برد که در کشور های گوناگون استفاده از آن شایع میباشد.

افزایش میل جنسی آقایان با دستگاه توانبخشی وکیوم مردانه !

افزایش میل جنسی آقایان با دستگاه توانبخشی | تیبوکا

از مهمترین ویژگی که برای دستگاه وکیوم میتوان متصور شد این است که میتوان گفت که شوق و هیحان بیشتری را برای آقایان ایجاد مینماید تا آقایان بتوانند مانند قبل یک رابطه جنسی گرمی را برقرار نمایند. این را باید بگوییم که آقایان با تغییر سنی از ۴۰ تا ۵۰ میتوانند موجب استرس و اضطراب شوند، که مقدار میل آنها به رابطه جنسی کمتر خواهد شد.

برای اثر گذاری بهتر باید از استرس دوری کنید تا دستگاه وکیوم مقدار قدرت جنسی که نیاز دارید را به شما انتقال دهد. در جهت تقویت جنسی پمپاژ آلت وسیله مناسبی میباشد اما این عمل تمایل جنسی را ایجاد نمیکند . بلکه مکشی که در دستگاه وجود دارد و همراه با پمپاژ انجام میشود موجب علاقه بیشتر در رابطه جنسی خواهد شد.

چه کسانی می توانند از این دستگاه استفاده کنند ؟

 • کسانی که جریان خونشان کمتر به آلت می رسد .
 • افراد دیابتی که مشکل نعوظ دارند.
 • کسانی که به علت افسردگی یا مسائل روانشناختی مشکل نعوظ دارند .
 • افرادی که قبلا جراحی های پروستات انجام داده اند و اختلال نعوظ دارند .
 • بررسی ها نشان داده که ۸۰ درصد استفاده کننده گان از این دستگاه راضی بوده اند و توانسته اند نتیجه مطلوبی بگیرند .

نکات استفاده از دستگاه توانبخشی وکیوم آقایان

نکات استفاده از دستگاه توانبخشی وکیوم آقایان |تیبوکا

در این قسمت به منظور آموزش استفاده صحیح از دستگاه وکیوم مردانه به طور کامل و مفصل توضیح داده خواهد شد در نظر داشته باشید که قبل از شروع به استفاده از این دستگاه شگفت انگیز بسیار آماده از لحاظ روحی و روانی باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید .
بدانید که این دستگاه دارای یک استوانه میباشد که یک سر آن دارای سوپاپ است که به هنگام پمپ کردن ، باد لازم درون استوانه قرار میگیرد و در هنگام متوقف سازی پمپ ، سوپاپ باد مورد نظر را به صورت خلاء درون استوانه نگه میدارد.

قدم اول : مطالعه کامل بروشور داخل پک وکیوم

این کاتالوگ به عنوان راهنمای اصلی از طرف شرکت مورد نظر درون آن قرار گرفته است و کسانی که این محصول را انتخاب میکنند با یک نگاه میتوانند کارکرد آن را حدس بزنند ولی این کاتالوگ در کنار اطلاعات شما ضروریه و موجب تاثیر گذاری بهتر این محصول برای مصرف کننده خواهد شد.

پس برای اثر بخشی در انتخاب و خرید دستگاه وکیوم مردانه حتما این بروشور که شامل اطلاعات اولیه در جهت استفاده صحیح را مطالعه کنید و هر دستورالعملی که درون آن داده شده است رعایت نمایید تا تاثیر دستگاه وکیوم دو چندان شود.

قدم دوم : قرار دادن لوله دستگاه وکیوم آلت تناسلی

اگر این کتابچه راهنمای استفاده از دستگاه وکیوم مردانه را خوانده باشید به احتمال زیاد با بخش های متعدد آن آشنا شده اید در ابتدای استفاده از این دستگاه اطمینان حاصل کنید که آلت تناسلی و استوانه قرار گیری آلت تناسلی کاملا تمیز باشد .

شفافیت استوانه یک امتیاز محسوب میشود که شما میتوانید راحت آلت تناسلی را کنترل نمایید توجه داشته باشید که آلت تناسلی را آهسته از واشر سیلیکونی دخول کرده و درون استوانه کنید مانند کلاه بر روی کلاهک، استوانه را قرار دهید . غالبا قرار دادن آلت تناسلی در حالت نیمه راست یک امتیاز خوب در جهت استفاده مناسب این محصول محسوب میشود.

قدم سوم : شروع ایجاد خلاء یا وکیوم

قدم بعدی ایجاد خلاء و وکیوم در قسمت آلت تناسلی میباشد ، در این مرحله سه عدد واشر وجود دارد که بر اساس قطر آلت تناسلی تطبیق داده میشود و در دهانه استوانه ای شکل به صورت آهسته قرار میگیرد تا واشر های سیلیکونی پاره نشوند.

سپس با دخولی که انجام میدهید و  همچنین با مقداری وارد کردن کلاهک آلت به درون استوانه حالت پمپ را انجام میدهید مکانیزم این واشر ها به این صورت است که با دخول آلت در انتهای آلت قرار میگیرد و از ورود و خروج هوا جلوگیری میکند و ابزار مناسبی برای ایجاد وکیوم میباشد.

قدم چهارم : ایجاد و نگهداری وکیوم تا رسیدن به نعوظ

آلت تناسلی را به درون استوانه وکیوم مردانه کنید تا وقتی به نعوظ نرسیده است باید نگهداری شود . دراین حالت تایمر خود را شروع کنید . در نظر داشته باشید که با فشار سنج میتوان فشار استانداردی را برای نگهداری آلت در وکیوم انتخاب نمود .

اما در حالت دستی باید تا مقدار مطلوبی وکیوم را انجام دهید که به آلت فشار زیادی وارد نشود تا دچار عوارض جانبی شود تا حدی پس از مدت زمان کوتاهی به نعوظ برسد اگر شما مبتدی هستین زمان استفاده شما باید از مرز ۱۵ دقیقه عبور نکند.

قدم پنجم : خروج و آزادسازی دستگاه از آلت تناسلی

پس از انجام گام های موجود در بروشور و نکات ذکر شده در قسمت بالا حال وقت آن رسیده که در جهت انجام رابطه جنسی دستگاه وکیوم را جدا کنید و در این قسمت یک سوپاپ اطمینان وجود دارد که میتوانید با استفاده از آن خلاء ایجاد شده در استوانه را آزاد سازی نمایید .

بنابر این قبل از انجام هر کاری دستگاه را جدا نموده و چند دقیقه صبر نمایید این وضعیت قطعا بهترین شرایط برای اندام تناسلی شما میباشد و میتوانید از آن استفاده نمایید.

دستگاه وکیوم و روغن خراطین

دستگاه وکیوم و روغن خراطین | تیبوکا

از ویژگی های اصلی این دو وسیله حجم دهندگی ، تقویت و افزایش نعوظ میباشد اگر شما در فکر خرید دستگاه وکیوم مردانه هستید میتوانید جهت اثر بخشی بهتر از روغن خراطین نیز استفاده نمایید تاثیر دستگاه وکیوم و روغن خراطین یکسان و مکمل یکدیگر میباشند .

طرز مصرف و تاثیر گذاری روغن خراطین به این صورت میباشد که در ابتدا باید به طور ۱۰ دقیقه محل مورد نظر را ماساژ داده و سپس شروع به ریختن چند قطره روی آلت تناسلی کنید و اینکه میتوانید این کار را با ذستگاه وکیوم مردانه انجام دهید .

خرید روغن خراطین به عنوان یک محصول اثر بخش و موثر برای حجم دهنده و نعوظ مناسب معرفی میشود و بسیاری از متخصصان آنرا مکمل دستگاه وکیوم مردانه و زنانه نیز مینامند.

خرید روغن خراطین آرمان | روغن اصل با درصد خالصیت استاندارد

عوارض دستگاه توانبخشی وکیوم مردانه

معمولا برای هر چیزی که قابل استفاده باشد باید نحوه صحیح استفاده از آن را یاد بگیرید یا با متخصص آن حوزه کسب تکیلیف کنید و همینطور توصیه میشود در صورت نداشتن اطلاعات کافی به یک متخصص اورولوژی مراجعه نمایید تا بهترین تصمیم را در جهت رفاه بیشتر بگیرید.

استفاده از دستگاه وکیوم ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد که در تعداد محدودی دیده میشود به طور کل عوارض این محصول ناشی از عدم استفاده صحیح از محصول میباشد که برخی از این عوارض عبارت اند از :

 • کبودی یا درد ناشی از استفاده بیش از حد : معمولا میتوان گفت درد یا خونریزی بر اثر استفاده ناصحیح از این محصول در زمان ابتدایی مصرف ایجاد میشود که با گذر زمان و یادگیری نحوه صحیح استفاده از این محصول میتواند این مشکل را برطرف کند.
 • ایجاد لکه خونی در بدنه آلت تناسلی : غالبا پس از ایجاد فشار بیش از حد روی آلت تناسلی از طرف دستگاه وکیوم موجب ایجاد لکه خونی در بدنه آلت تناسلی خواهد شد . باید در نظر داشته باشید که زمانی که از پمپ استفاده میکنید باید بهترین و مناسب ترین فشار را برای دستگاه خود انتخاب نمایید.
 • کاهش احساس : این عملکرد طبیعی است که تحت فشار قرار دادن دستگاه تناسلی موجب جمع شدن خون در آن میشود که موجب میشود احساس فرد را تحت تاثیر قرار دهد و همچنین زمان زیادی را برای به انزال رسیدن نیاز خواهد داشت . البته این حالت در افراد مختلف متفاوت است.
 • نعوظ غیر طبیعی : استفاده نامناسب از وکیوم حجم دهنده میتواند موجب احساس نعوظ غیر طبیعی در فرد شود برای غلبه بر این مشکل باید صبر و استقامت داشته باشید و شریک زندگی شما باید کمال همکاری را با شما داشته باشد.

نظرات مردم در مورد دستگاه وکیوم مردانه

در سال های اخیر استفاده از دستگاه وکیوم مردانه برای امور جنسی و زناشویی بسیار شده است و از آن به عنوان یک دستگاه ضروری در بحث توانبخشی جنسی مورد استفاده قرار داده اند استفاده از این محصول باید با بررسی های کامل انجام شود و بررسی ها این نتایج را نشان میدهد که رضایت ۹۰ درصدی نسبت به دستگاه توانبخشی وکیوم آقایان میباشد و آن را به عنوان یک دستگاه اثر بخش معرفی نموده است.

نظرات مردم در مورد تاثیر دستگاه وکیوم مردانه این است که یکی از پر فروش ترین محصولات در بخش زناشویی میباشد و این دستگاه توانبخشی آقایان در جهت افزایش قدرت جنسی میباشد و در صورت استفاده صحیح از آن هیچ عوارض شما را در بر نمیگیرد. شایان به ذکر است که همانند لارجر باکس دارای درد نمیباشد .

مدت زمان تاثیر دستگاه وکیوم مردانه :

این دستگاه به دوصورت قابل استفاده میباشد : ۱- قبل از نزدیکی (جهت ایجاد و برقراری نعوظ ) ۲- تمرین ( در طول درمان )

درهنگام استفاده از دستگاه قبل از مقاربت : مقداری از سر آلت را به روغن خراطین یا ژل روان آغشته کرده تا به راحتی از واشر سیلیکونی به درون استوانه قرار بگیرد و شروع به پمپ زدن کنید به طوری که هر پمپ ۲ ثانیه طول بکشد همچنین تا حدی پمپ بزنید تا درد یا فشار ایجاد نشود .
پس از بر افراشته شدن آلت تماسلی سوپاپ را بدون جدا کردن محفظه بکشید و مجددا عمل پمپاژ را انجام دهید. جهت جبران نعوظ این عمل کشیدن سوپاپ و پمپاژ را ۵ الی ۶ با تکرار نمایید.

مطلب پیشنهادی:ژل زناشویی و روان کننده کلاسیک کدکس | غلیظ و با کیفیت تر از هر لوبریکانت دیگر

استفاده وکیوم برای تمرین : استفاده از دستگاه توانبخشی به عنوان دوره تمرین یک روز در میان دو نوبت ۱۵ دقیقه ای که مابین آن ۵ دقیق استراحت ماساژ انجام گیرد.
در این روش پس از بهبود نعوظ به صورت کامل آلت را به مدت ۱۵ دقیقه نگه دارید سپس هر یک دقیقه یکبار شلنگ انتهای استوانه را جداکنید و با کشیدن سوپاپ هوای داخل استوانه را خالی و مجددا پر و پمپاژ نمایید.

توجه : مدت زمان تاثیر گذاری دستگاه وکیوم مردانه برای افراد مختلف متفاوت میباشد چرا که برای بعضی یه دوره ۶ ماهه نیاز است و برخی دیگر یک دوره ۴ ماهه مد نظر واقع میشود در نظر داشته باشید در حین استفاده حتما از یک روغن خراطین در جهت اثر بخشی بهتر استفاده نمایید.

محدوده سنی استفاده از دستگاه توان بخشی وکیوم مردانه:

این یکی از مزیت های این دستگاه به شمار میرود که این دستگاه مورد اعتماد بسیار از افراد میباشد  و در جهت بهبود عملکرد جنسی به آن اعتماد میکنند. اختلال نعوظ یکی از شایع ترین مشکلات افراد مختلف است که میتوان گفت حتی در سن کم نیز ممکن است رخ دهد.

البته این کمبود نعوظ در افراد با سن کم به صورت مقطعی رخ میدهد و برای افراد بزرگسال به صورت مزمنی اتفاق می افتد. پس با توجه به شرایط استفاده از دستگاه وکیوم مردانه این وسیله با توجه به مکانیزم و عملکردی که دارد  افراد میتوانند با محدوده سنی مختلف از آن استفاده نمایند.

توجه ! پزشکان این دستگاه را برای کسانی که سالم هستند توصیه نمیکند مگر آنکه برای افزایش اندازه آلت تناسلی باشد.

چه کسانی می توانند از این دستگاه استفاده کنند ؟

 • کسانی که جریان خونشان کمتر به آلت می رسد .
 • افراد دیابتی که مشکل نعوذ دارند.
 • کسانی که به علت افسردگی یا مسائل روانشناختی مشکل نعوظ دارند .
 • افرادی که قبلا جراحی های پروستات انجام داده اند و اختلال نعوظ دارند .
 • بررسی ها نشان داده که ۸۰ درصد استفاده کننده گان از این دستگاه راضی بوده اند و توانسته اند نتیجه مطلوبی بگیرند .

آیا استفاده از دستگاه وکیوم باعث بزرگ شدن آلت تناسلی می شود ؟

تاثیر دستگاه وکیوم برای کمک به مردان مبتلا به اختلال نعوظ طراحی شده است . استفاده طولانی مدت از دستگاه وکیوم مردانه باعث بزرگ شدن آلت تناسلی مردان می شود .

خرید دستگاه وکیوم مردانه از داروخانه

برای خرید این دستگاه شما می توانید آنرا از تمامی داروخانه های سراسر کشور تهیه کنید ولی ممکن است شما هم مثل خیلی از آقایان یا بانوان از خرید اینگونه محصولات زناشویی خجالت بکشید .

در اینصورت می توانید به راحتی آن را از فروشگاه اینترنتی تیبوکا به صورت کاملا محرمانه و با خیال راحت خرید کنید و آن را در منزل یا محل مورد نظر خود در بسته بندی محرمانه تحویل بگیرید . و یا میتوانید علاوه بر سایت با شماره ۰۹۳۵۰۶۰۰۶۹۵ در جهت خرید از طریق واتس اپ یا تماس اقدام فرمایید.

بهترین مارک دستگاه وکیوم مردانه :

متداول ترین دستگاهی که امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است دستگاه وکیوم کرگدن میباشد که به نام دستگاه وکیوم روناس طب معروف میباشد مورد استفاده قرار میگیرد ، این دستگاه با نام گلدن وکیوم و دستگاه وکیوم کرگدن معروف است که به طرح دستگاه وکیوم آمریکایی میباشد.

دستگاه وکیوم تورنادو از دیگر دستگاه های متدال در ایران میباشد ، قیمت دستگاه وکیوم مردانه تورنادو مقداری بالا بوده اما از کیفیت مناسبی برخوردار است کیفیت بالایی را در جهت جلب رضایت مصرف کننده ارائه میدهد.

در جریان بحث اقتصادی دستگاه وکیوم مردانه باید به این مسئله توجه داشت که استفاده از این دستگاه خیلی مقرون بصرفه تر ازعملهای جراحی و درمان های تهاجمی می باشد . و همچنین ما نهایت تلاش خود را مبنی بر ارائه دستگاه وکیوم کرگدن گلدن وکیوم و دستگاه وکیوم تورنادو با قمیتی کاملا اقتصادی در فروشگاه اینترنتی تیبوکا گرفته ایم حتما مارا تجربه کنید.

” با دستگاه توانبخشی وکیوم مردانه شریک جنسی خود را غافلگیر کنید و بهترین را در جهت ایجاد قدرت جنسی بیشتر و لذت زناشویی را افزایش دهید ”

مکانیزم و عملکرد دستگاه وکیوم چگونه است ؟

برای استفاده از تاثیر دستگاه وکیوم مردانه یا همان پمپ خلاء باید آن را روی آلت مرد قرار داد و با دست یا باطری پمپ کرد و وقتی خوب پمپ شد و آلت به دیواره ها نزدیک شد ( البته نکات مناسبی در این باره در قسمت بالا ذکر شده است ) آن را رها کنید تا هوا خارج شود و دوباره این عمل را تکرار کنید تا حالت نعوظ کاملا ایجاد شود .

تاثیر دستگاه وکیوم زنانه

تاثیر دستگاه وکیوم سینه یک محصول فوق العاده برای دوستدارانی که تمایل به خوش فرم شدن سینه و حجیم تر شدن آن دارند مناسب میباشد.  کوچک بودن سینه در خانمها یک معضل به حساب می آید که با استفاده از دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه و باسن بانوان می توان به راحتی در منزل و بدون خطر و عملهای جراحی انجام داد .

تاثیر دستگاه وکیوم سینه بانوان | تیبوکا

داشتن سینه های بزرگ و برجسته و سفت یکی از عوامل زیبایی در بانوان به حساب می آید ، برخی از بانوان با توجه به دلایلی فیزیکی یا هورمونی دارای سینه های کوچک هستند که ما به آنها پیشنهاد می کنیم که برای بزرگ شدن و سفت تر شدن سینه های خود به راحتی از تاثیر دستگاه وکیوم زنانه بدون عوارض استفاده کنند .

بادکش درمانی یا وکیوم تراپی یک شیوه درمان سنتی و بدون عارضه است که مورد استفاده قرار می گیرد . اما باید کسانی که از این دستگاه استفاده میکنند صبور باشند و به صورت کاملا صحیح از آن استفاده نمایند .

مکانیسم دستگاه وکیوم بانوان

مکانیزم دستگاه وکیوم زنانه | تیبوکا

تاثیر دستگاه حجم دهنده سینه بانوان با تحریک چربی و مایعات موجود در بخش بافت های سینه (عامل اصلی بزرگ شدن سینه ) موجب حجم دادن و خوش فرم نمودن سینه میشود . تحریک قسمت سینه با استفاده از وکیوم بانوان میتواند افزاینده برخی هورمون های زنانه ( همچون استروژن ) باشد که به رشد و افزایش حجم سینه کمک میکند.

حتما بر اساس دستورالعمل های موجود از این دستگاه استفاده نمایید تا بهترین نتیجه پس از گذراندن دوره ای بگیرید در نظر داشته باشید که عمل پمپاژ را تا حدی که استاندارد میباشد و موجب ایجاد کوفتگی در قسمت سینه نشود انجام دهید.

آیا دستگاه وکیوم سینه عوارض دارد ؟

 • عوارض دستگاه وکیوم بانوان به نحوه مصرف صحیح مصرف کنندگان بستگی دارد.
 • استفاده از این دستگاه ضرری ندارد و برای حفظ سلامتی سینه نیز میباشد.
 • تنها چیزی که شاید پس از مدتی استفاده نمایان شود قرمزی دهانه استوانه که روی سینه قرار میگیرد پس از مدتی محو خواهد شد .
 • قرمزی یا رد دهانه سینه فورا پس از ۳۰ دقیقه پس از استفاده باید از بین برود
 • اگر این رد قرمز پس از ۳۰ دقیقه زمان طولانی تری باقی ماند به آن معناست که مدت طولانی یا با شدت زیاد پمپ زده اید.
 • سعی کنید با ملایمت و با فشار استاندارد که تا حد مطلوبی فشار را وارد کنید.
مطلب پیشنهادی:خرید کاندوم | انواع جورواجور و محرک جنسی خاردار – تاخیری – کلاسیک – بزرگ کننده و ..

نکات استفاده از دستگاه وکیوم بانوان

 • آماده استفاده از این دستگاه حداقل در دوره ۳ الی ۴ ماه شوید
 • در هفته های ابتدایی فقط شاهد کشش در ناحیه پوست و بافت سینه خواهید بود
 • پس از چندین هفته استفاده شاهد نتیجه آن نبودید نا امید نشوید و مکانیزم عملکردی آن را به طور صحیح انجام دهید .
 • به هیچ عنوان از دستگاه بی کیفیت استفاده نکنید چرا که باعث اسیب زدن به سلامتی شما میشود.
 • به هیچ عنوان تصور استفاده زیاد و بیش از حد توصیه شده در جهت نتیجه بهتر را نکنید
 • چرا که به هیچ عنوان به نتیجه دادن آن سرعت نمیبخشد و باعث کبودی بیش از حد نیز خواهد شد .
 • میزان فشار مکش را کنترل کرده و به طور ثابت آن را حفظ کنید .
 • برای هر سینه میتوانید به مدت ۱۵ دقیق کار مکش را انجام دهید

دستگاه وکیوم خانومها برای موارد زیر استفاده می شود :

 1. خونرسانی به بافت سینه ، باسن و رشد آنها
 2. بزرگ کننده و سفت کننده سینه و باسن
 3. اثیر فوری  در بزرگ شدن سینه و باسن

با توجه به تاثیر دستگاه وکیوم  و کارآیی عالی و قیمت مناسب آن هر روز بین بانوان محبوبیت بیشتری پیدا می کند . دستگاه وکیوم ساخت کشورمان ایران است . شما می توانید به راحتی از این دستگاه استفاده کنید .

 • حتما قبل و بعد از استفاده از دستگاه محل مورد نظر و دستگاه را به خوبی بشوئید .
 • از مکش زیاد و فشار غیر طبیعی به بدن خود خودداری کنید .
 • در مواقع خستگی زیاد از استفاده آن بپرهیزید .
 • توجه داشته باشید که استفاده درست و به موقع این دستگاه هیچگونه عارضه ای در پی نخواهد داشت .

قطعات دستگاه وکیوم حجم دهنده سینه بانوان :

 • یک پمپ مکنده دستی یا باطری خور
 • ۲ عدد واشر از جنس سیلیکون
 • شیلنگ رابزز پمپ و لیوان وکیوم
 • ۲ عدد یا ۱ عدد لیوان وکیوم سینه در سایز های مختلف
 • ۲ عدد رابط از جنس پلاستیک

حرف آخر در رابطه به تاثیر دستگاه وکیوم مردانه و زنانه :

یکی از دستگاه هایی که از طب سنتی گرفته شده است و روشی اثبات شده از طرف متخصصان مختلف دستگاه وکیوم آقایان و بانوان میباشد که تاثیر دستگاه وکیوم میتواند در اثر مصرف صحیح ۱۰۰% باشد. در نظر داشته باشید که ما تمام تلاش خود را مبنی بر ارائه بهترین ها به شما دوستان عزیز و گرامی خواهیم گرفت.

فروشگاه اینترنتی تیبوکا به عنوان یک فروشگاه محصولات و لوازم زناشویی دارای انواع مختلف محصولات جنسی میباشد که دارای مجوز وزارت بهداشت نیز میباشد پیشنهاد ما به شما این است حتما قبل از خرید دستگاه وکیوم مردانه و زنانه اطلاعات نسبت به این مرسولات را آموزش ببینید سپس اقدام به خرید نمایید.

تمام محصولات فروشگاه رسمی زناشویی تیبوکا به صورت کاملا محرمانه و سریع به سراسر ایران ارسال میشود و شما دوستان عزیز میتوانید با بررسی کامل محصول مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمایید.

دسته بندی رفتار و روابط زناشویی زن و شوهر
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
× مشاوره قبل از خرید