انواع کاندوم | ۲۱ نوع از انواع کاندم که قبل از خرید حتما باید بدانید

admin admin
2,313 بازدید
انواع کاندوم ها - تیبوکا

انواع کاندوم – انواع کاندم | انتخاب و بررسی جهت خرید آنلاین کاندوم می تواند یک تجربه سرگرم کننده باشد. اما با وجود انواع بسیاری از کاندوم ها در بازار و فروشگاه اینترنتی، چطور از میان آنها میتوان بهترین را انتخاب کرد؟ مهم این است که آیا شما قصد استفاده از کاندوم را به عنوان روش جلوگیری از بارداری و بیماری‌های منتقله‌ی جنسی (STDs) دارید یا اینکه فقط می خواهید از آن برای بازی جنسی استفاده کنید.
در ابتدا از داشتن لوگو تاییدیه سلامت وزارت بهداشت مطمئن شوید. همچنین، تاریخ انقضا را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آیا این کاندوم قابل استفاده است یا خیر؟

انواع کاندوم جورواجور بر اساس کاربرد های مختلف موجود میباشد. انتخاب #لباس_کار بدون داشتن اطلاعات کافی سخته؟ در اینجا اطلاعات تخصصی و کامل در رابطه با  انواع کاندوم وجود داره و تو دوست عزیز باید برای  انتخاب بهترین نوع کاندوم بر اساس نیازت اطلاعات بیشتری داشته باشی تا بتونی بهترین رو انتخاب کنی.

بهترین های لذتی زناشویی

 

۲۱ نوع از انواع کاندوم که قبل از خرید جهت انتخاب باید بدانید و بخوانید!

انواع کاندوم ها - تیبوکا

کاندومی که مناسب و هم اندازه آلت تناسلیتون باشه ، هیچ حرف و حدیثی در رابطه با رابطه جنسی ایمن روی میز نمیزاره ، ولی کاندوم بزرگ باعث لیز خوردن کاندوم روی آلت تناسلی میشود و همچنین بی اعتمادی را در جهت ایمنی وسط کار بر جای میگذارد، همچنین مثل یک لباس کار بزرگ و شلخته میمونه که خود فرد رو از انجام کار باز نگه میدارد.

این بدان معناست که هنگام رابطه جنسی (سکس) به جای اینکه به فکر ایجاد بهترین تجربه از رابطه باشید اما باید فقط به این فکر باشین که کاندوم وسط کار لیز نخوره.

توضیحات روی بسته های کاندوم، جزئی هستند. بنابراین ما به صورت تخصصی شما را در جهت بهتر فهمیدن ادعای هر کاندوم راهنمایی میکنیم. فروشگاه اینترنتی تیبوکا با جمع آوری محصولات مناسب و اطلاعات تخصصی هدفی در جهت داشتن احساس ایمنی در شما با شریک جنسی تان دارد. پس ما را تا آخر مقاله دنبال کنید.

مطلب پیشنهادی:محصولات ایموشن Emotion [+تولیدکننده اسپری و ژل زناشویی]

۱- کاندوم های کلاسیک و ساده

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم کلاسیک و ساده | قیمت مناسب + با کیفیت

این نوع کاندوم از انواع کاندوم ها به نام کاندوم اصلی و یا کاندوم کلاسیک میشناسیم، که آقایان و بانوانی که سعی در داشتن رابطه جنسی ساده و طبیعی دارند و فقط از کاندوم به عنوان پیشگیری کننده نه اما به عنوان لذت بیشتر یاد میشود.

در نظر داشته باشید که این نوع کاندوم فقط دارای لاتکس و یک روان کننده و یا لابریکانت میباشد که روان کننده آن بر پایه آب میباشد. و در کل فاقد خار – تاخیر و … نیز است.

۲- کاندوم طعم دار – میوه ای

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم میوه ای

آیا می خواهید رابطه جنسی دهانی با شوهر یا خانم خود داشته باشید؟ اما آیا شما کمی بی میل هستید؟ شاید بخواهید از یک کاندوم طعم دار استفاده کنید (مخصوص طعم در واژن خانم میباشد). کاندوم های طعم دار عطر و طعم شان ممکن است در روان کننده یا پوشش کاندوم باشد.

طعم دهنده هایی مانند نعناع، موز، توت فرنگی، شکلات و طعم ویژه مانند بیکن و سیر را در فروشگاه زناشویی تیبوکا خواهید یافت. گاهی این کاندوم ها رنگشان با طعمشان مطابقت میکند مانند طعم موز با رنگ زرد و یا قرمز برای توت فرنگی میباشد. این نوع کاندوم ها در رابطه دهانی نیز استفاده میشود.

توجه داشته باشید اگر این نوع کاندوم را در رابطه جنسی واژنال استفاده میکنید حتما باید خالی از شکر باشد. کاندوم های با طعم شکر می تواند تعادل pH را در واژن برهم بزند، که می تواند خطر ابتلا به عفونت های مخمر را افزایش دهد.

۳- کاندوم های خاردار – شیار دار – بافت دار و زبر

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم خاردار بیگ داتس کدکس | فوق العاده با کیفیت

تبلیغات این نوع کاندوم ها که از اسمش معلوم هست ، هر چه خار، شیار و یا بافت بیشتر لذت بیشتر به همراه دارد. شکل این نوع کاندوم بافت دار، خاردار و شیار دار است تا لذت را برای زن، مرد یا هر دو پارتنر افزایش دهد (بستگی به داشتن خار در داخل کاندوم و یا خارج کاندوم دارد).

برخی از این کاندوم ها دارای دو قسمت از شیار ها، در بالا و پایه است که تحریک را فقط در جای مناسب برای زنان می افزاید. دیگر کاندوم ها دارای صدها شیار زبر به صورت بر جسته در قسمت بیرونی کاندوم برای رضایت زن و یا در داخل کاندوم برای افزایش لذت جنسی مردان مورد استفاده قرار میدهد.

این نوع از انواع کاندوم گاهی برای لذت جنسی دوسویه به فروش می رسند. این گونه ها شکل لامپ مانند و یک شکل کانتوری خاص دارند. این باعث افزایش راحتی مردان و اجازه می دهد تا عصب در وضعیت حساس خود باقی بماند و لذت جنسی مردان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

۴- کاندوم های گرم کننده

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم هات | گرم کننده

کاندوم های گرم کننده از لاتکس نازک تر برای کمک به افزایش حس بیشتر استفاده می شود. آنها معمولا حاوی یک روان کننده (گرم کننده ) میباشندکه توسط رطوبت طبیعی بدن فعال می شود و در طول رابطه جنسی این گرما افزایش می یابد. حس گرم کنندگی ملایم باعث افزایش لذت هر دو طرف می شود.

۵- کاندوم های رنگی و مناسبتی

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

انواع کاندوم ها تقریبا در هر رنگ موجود است. کاندوم های سه رنگی که رنگ های ملی کشوری را دارند. مانند آمریکا، فرانسه، اسپانیا، روسیه و ایتالیا.
کاندوم دو رنگ نیز در دسترس است، که ممکن است سرگرم کننده برای استفاده در طول تعطیلات باشد _ مانند سیاه و نارنجی برای هالووین، قرمز و سبز برای کریسمس، و صورتی و قرمز برای ولنتاین نیز مرسوم است. این نوع پیشگیری کننده است اما متواند جذابیت را برای رابطه تان به ارمغان بیاورد.

۶- کاندوم نعناع

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم نعنا | خنک کننده

کاندوم نعناع  تقویت کننده است ، کاندوم نعناع مورد علاقه جنسی برای رابطه جنسی دهانی است. این نوع کاندوم موجب خنکی نوک آلت تناسلی میشود. و همچنین رایحه نعنایی آن فوق العاده عالی میباشد.

۷- کاندوم های نوع فرانسوی – عروسکی

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید انواع کاندوم عروسکی

کاندوم های فرانسوی یا عروسکی از ژل نرم ساخته شده است. این نوع کاندوم در شکل های متفاوت حیوانات آمده است که میتواند بانوان را تحریک کند. همانطور که آنها کاندوم جدیدی هستند، اما عملکرد پیشگیری از بارداری یا جلوگیری از بیماری را فراهم نمی کنند. این مدل کاندوم‌ها شکلی از برآمدگی، قلمبه‌ شدگی یا برجستگی دارند. همچنین میتوان گفت به عنوان سرگرمی میتوان از آن استفاده کرد.

۸- کاندوم لذت مور مور شدن

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

کاندوم های لذت بخش تللنجی برای رسیدن به یک تجربه تشدید کننده، سوزن زدن برای هر دو طرف طراحی شده اند. کاندوم های لذت مور مور شدن برای رسیدن به یک تجربه تشدید کننده، سوزن سوزن شدن برای هر دو طرف طراحی شده است. این نوع حاوی روان کننده است که موجب مور مور شدن آلت تناسلی میشود و یک حس عالی در فرد ایجاد میکند.

۹- کاندوم های خوراکی

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

کاندوم های خوراکی در طعم های مختلفی آمده است که میتوانید در هر رابطه از یک طعم در جهت جذابترشدن رابطه استفاده کنید. همچنین همسر یا شریک جنسی تان میتواند آنرا بخورد. این گزینه موجب جلوگیری از بارداری نمیشود و مناسب برای رابطه جنسی اصلی نمیشود. فقط برای فان و بازی جنسی و سرگرمی استفاده میشود.

۱۰- کاندوم های بسیار نازک

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم ۰٫۰۳ کدکس | نازکترین کاندوم جهان

این نوع از انواع کاندوم  هدف افزایش لذت با استفاده از شفافیت بسیار بالا تولید شده است. و در رابطه جنسی انگار نه انگار از کاندوم استفاده میکنید.

کاندومهای نازک به این معنی است که بین شما و شریک زندگی تان هیچ حصاری وجود ندارد، این بدان معناست که شما و شریک جنسیتان بیشتر پوست همدیگر را حس میکنید. این نوع کاندوم مانند کاندوم های دیگر موجب جلوگیری از بیماری های جنسی و تولید مثل میشود.

۱۱- کاندوم هایی که از انزال زودرس جلوگیری می کنند

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم دابل دیلی کدکس | تاخیری فیزیکی + تاخیری بنزوکائین

بیشتر آقایان مشکل زود انزالی را در رابطه جنسی شان دارند.  و دوست دارند رابطه جنسی شان طولانی تر شود. برخی از کاندوم ها می توانند راه حل خوبی در این رابطه باشد. این نوع کاندوم یک ژل خاص در جهت تاخیر انداختن به اوج لذت حسی آقایان کمک میکند.

۱۲- کاندوم درخشان در تاریکی – شب نما

کاندوم شب نما به طور خاصی حس فان و شوخی جنسی دارد. این نوع کاندوم موجب جلوگیری از بارداری و STDs میشود. قبل از نصب این کاندوم بر روی آلت تناسلی و داشتن روشنایی ۳۰ ثانیه در مقابل روشنایی قرار دهید تا نور پیدا کند.

آنها معمولا غیر سمی هستند و در سه لایه ساخته می شوند. لایه درونی و بیرونی از لاتکس معمولی تشکیل شده است در حالی که لایه سوم حاوی رنگدانه ایمنی است که شروع به تابش می کند و بین دو لایه لاتکس مهر و موم شده است. این نوع کاندوم باعث شگفتی و سرگرم کنندگی هر دو نفر می شود.

۱۳- کاندوم فوق العاده بزرگ و کوچک

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

کاندوم های استاندارد برای هرکسی مناسب نیستند. کاندوم می تواند بیش از حد عریض و یا بیش از حد تنگ باشد. کاندومی که بیش از حد تنگ باشد موجب پارگی آن میشود. و کاندوم بسیار بزرگ نیز وسط کار لیز میخورد.

اطمینان حاصل کنید که کاندوم با سایز مناسب انتخاب کرده اید تا بتوانید بیشترین استفاده رابطه جنسی را داشته باشید.

۱۴- کاندوم برای ارگاسم رساندن واژن

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم ارگاسمیک کاپوت

بسیاری از زنان به “اوج حسی واژن” نمیرسند. بعضی از کاندوم ها بانوان را به نهایت اوج حسی یا اورگاسم میرساند. این کاندوم ها دارای شیار و نقطه در بدنه هستند. آنها موجب تحریک بیش از حد واژن میشوند. در این بین میتوان کاندوم های فضایی تیبوکا را معرفی کرد که با شاخک و خار های درشت موجب به ارگاسم رسیدن بانوان شود.

۱۵- کاندوم های سرگرم کننده

کاندوم های سرگرم کننده کاندوم هایی با شخصیت های خنده دار هستند. این برای پارتنر جهت مشاهده کردن جالب به نظر میرسد. اما آنها موجب جلوگیر از حاملگی و STDs نمیشود.

۱۶- کاندوم برای افرادی که آلرژی به لاتکس دارند.

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم ساگامی ژاپن | اصل وراداتی ژاپن

اگر شما به کاندوم های از جنس لاتکس حساسیت دارید، شما میتوانید به جای آن از کاندوم با جنس پلی اورتان  که همان کاندوم های ساگامی میباشد استفاده کنید.

۱۷- کاندوم بسیار روان

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم روان کننده

کاندوم روان کننده که با استفاده از ماده روان کنندگی موجب داشتن مقاربت راحت و دل انگیز میشود. یعنی مناسب برای اوایل زندگی که واژن بسیار تنگ است.

۱۸- کاندوم های تنگ کننده واژن

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم تنگ کننده | دوبرابری

این نوع کاندوم با داشتن موادی، موجب تنگ شدن واژن میشود. این نیز مناسب برای بانوان دارای واژن تنگ میباشد. همچنین بیشتر میتوان گفت این را بعد از زایمان میتوان استفاده کرد. و بیشتر به عنوان کاندوم انار تنگ کنند نام برده میشود.

۱۹- کاندوم های آنتی باکتریال و ضد قارچ

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم آنتی باکتریال و ضد قارچ

افرادی که دارای حساسیت هستند و نمیخواهند به هیچ وجه در حین رابطه جنسی موجب انتقال عفونت و باکتری پوستی شوند از این نوع کاندوم استفاده میکنند. این نوع از انواع کاندوم های ضد قارچ و آنتی باکتریال نیز میباشد.

۲۰-  کاندوم های بزرگ کننده و حجیم کننده آلت تناسلی

انواع کاندوم | فروشگاه زناشویی تیبوکا

خرید کاندوم بزرگ کننده کاپوت

افرادی که مشکل در بزرگی آلت تناسلی دارند این گزینه میتواند تا حدودی نیازهایشان را برطرف کند. کاندوم لارگو در فروشگاه تیبوکا را میتوان از این قبیل کاندوم نام برد. این نوع کاندوم ها دارای L-arginine جهت بهبود و ماندگاری نعوظ در آقایان میشود.

۲۱- کاندوم های غیر لاتکس

اگر شما یا شریک جنسی تان به لاتکس حساسیت دارید، روش های پیشگیرانه‌ی دیگری نیز موجود میباشند. کاندوم‌های غیر لاتکس در جنس های مختلف در دسترس هستند، به ویژه پلی‌اورتان، پلی‌ایزوپرن، و حتی پوست بره (که البته آن‌قدری که به نظر می‌رسد عجیب و غریب نیست).

مطلب پیشنهادی:خرید اسپری تاخیری | لذت طولانی + ۱۰۰% با کیفیت

نکته آخر: جهت خرید انواع کاندوم ها در جهت برطرف سازی نیاز شما

شما در رابطه زناشویی با انتخاب محصولات جنسی و خرید کاندوم با همسر و یا شریک جنسی تان بحث و گفت گو کنید و در این رابط شوخ طبع و سرگرم کننده رفتار کنید. هنگام انتخاب حتما به لگوی سیب سلامت محصول و تاریخ انقضای آن توجه داشته باشید. در قسمت اصلی مقاله به طور کامل برای شما توضیح داده شد که هر کدام از این کاندوم ها کدام نیاز را برطرف میسازد. شما آقایان یا بانوان حتما این مقاله را به طور کامل برای سکس ایمن تر ، لذت بیشتر یا داشتن اطلاعات بیشتر در این رابط مطالعه کنید.

مطالب به حتم یقین برای شما لذت بخش بوده است اگر تمایل داشتید دوباره مطالب را مطالعه کنید، تا جزئیات بیشتری در اختیارتان قرار گیرد.

در نهایت بعد از خواندن مطالب میتوانید از داروخانه (شلوغ – قیمت نامناسب – انتخاب همراه با استرس و هل هلکی) و یا فروشگاه زناشویی تیبوکا (ارسال رایگان حتی برای سفارش یک محصول – مشاوره رایگان بدون خجالت کشیدن – بسته بندی محرمانه – پراداخت مطمئن در سایت  – شانس انتخاب بیشتر ) خرید فرمایید.

 

ممنون از توجه شما به این مقاله | فروشگاه زناشویی تیبوکا

دسته بندی رفتار و روابط زناشویی زن و شوهر
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

5 پاسخ به “انواع کاندوم | ۲۱ نوع از انواع کاندم که قبل از خرید حتما باید بدانید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
× مشاوره قبل از خرید