خرید کاندوم [ خرید ویژه و باکیفیت + ارسال آنی و ارزان ]

انواع کاندوم

پک های فوق العاده ویژه

خرید کاندوم [ خرید ویژه و باکیفیت + ارسال آنی و ارزان ]

قبل از اینکه هول هولکی خرید کنی یه آموزش ابتدایی درباره ی نحوه خرید کاندوم ، که میتونه تو و شریک جنسیت رو تو بهترین شب یعنی شب جمعه راضی کنه کامل یاد بگیر. پیشنهاد بنده اینه که به جای نشستن پای فضای مجازی و اجرای روابط گسترده داخلش ، یک آموزش حرفه ای هم برای لوازم راضی کننده در حین سکس رو هم یاد بگیر که حتما لازمت میشه. همراه شو!

کاندوم چست ؟ یا چیه : کاندوم یک #لباس_کار یا به قول معروف یک لوازم فان یا خنده داریه که به صورت کشسان توسط آقایان یا بانوی محترمه قبل از اجرای لذت جنسی از اون به عنوان یک مانع در جهت تماس دو تا دستگاه به هم ، منظورم دستگاه واژن و دستگاه آلت میباشد انجام میگیره ، همچنین زمانی که شما برای اینکه سکستون زهرمارتون نشه و دچار بارداری ناخواسته نشید میتونید از این جنس آچار فرانسه استفاده کنید! پس دانستن نحوه خرید کاندوم از داروخانه و یا خرید اینترنتی کاندوم از فروشگاه رسمی تیبوکا بسیار مهمه تا بهترین کیفیت رو تقدیم رابطه جنسی تان کنید.

مشاهده ادامه متن

کاندوم به طور کلی به دو نوع مردانه و زنانه تقسیم میشه که کاندوم مردانه بیشتر از کاندوم زنانه در جامعه مصرف میشه در این پست دورهمی میخواهیم به شما  انواع کاندوم ، انتخاب بهترین نوع کاندوم و همچنین و جزئیات انتخاب بهترین نوع چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ جنس کاندوم را به شما آموزش کامل بدهیم.

این جنس همه کاره که منفعت زیادی دارد فعلا از فرهنگ خرید بهتری در شهر ها نسبت به شهرستان ها برخوردار است . در یک جامعه بد بودن فرهنگ یه مملکت موجب میشه که خوب و بد بودن بسیاری از کالا ها در یک جامعه با یکدیگر قاطی بشه.

آیا میدانستید که بسیاری از دوستان برای خرید کاندوم از هر جایی استرس و هیجان کاذب خاصی دارند که نمی توانند درخواست درستی از جنس و نوع موردنظرشان بدن. ما میخواهیم خرید لوازم بهداشتی اللخصوص کاندوم را برای تمام افراد آسان کنیم تا بتوانند درخواست بهترین نوع در جهت خرید داشته باشند، چرا که با بررسی هایی که کردیم میدونیم که خیلی از مردم با درد استرس ، خجالت و هیجان کاذب باعث جلوگیری از ایجاد تجربه برای خرید کاندوم در هر تایم میشوند.

با جست وجو و بررسی های صورت گرفته این عنوان را روشن میکند که در زمان های قدیم افراد به خاطر نداشتن این کالا و یا غیر قابل دسترس بودن آن و به علاوه استفاده از وسایل غیر معمول و نامطمئن مثل غشاء گوسفندی موجب انتقال بیماری و فرزند آوری ناخواسته شده ،  اما الان گرچه این کالا یا لباس شب توسط کارخونه های بزرگ ایرانی ساخته میشه و کارخانه هایی همچون ایکس دریم ، ناچ کدکس و … آن را میسازند اما اکثر مردم در استفاده به موقع از این محصول سر باز میزنند و موجب به وجود آوردن فرهنگ بدی در رابطه با کاندوم میشوند .

بار دیگه تاکید میکنم  مهمترین فاکتور در این موضوع استفاده نکرن یا نخریدن کاندوم به خاطر خجالت زدگی بی مورد و استرس از اینکه بخواهید این محصول را خریداری نمایید، میباشد.

این محصول قابل خرید از وبسایت های قابل اعتماد اللخصوص با فروشگاه اینترنتی تیبوکا میتوانید در اسرع وقت خرید کنید. امروزه انسان های خجالتی هم آپشن های انتخاب جلوی میزشون میبینند که به جای اینکه داخل بازار و یا خرید کاندوم از داروخانه که یک دختر زیبا و فروشنده بلند داد میزنه که آقا یا خانم ، خاردار میخوای یا تاخیری ؟ و برای اینکه آشنایی تورو  نبینه تو فقط اون لحظه میخوای زمین دهن باز کنه بری زیر زمین.

فروشگاه های با کیفیتی به نام تیبوکا ظهور کردند که با کاندوم ها و برندها و محصولات مختلف که تو دارو خونه فقط ۲ نوعشو بهت پیشنهاد میدن شما میتونین با پشتیبان آنلاین تیبوکا وارد مشاوره شده و در مورد هر کدام از کاندوم ها مشاوره بگیرید که به بررسی از جهات خودتون بهترین نوعشو انتخاب خواهید کرد. داخل این فروشگاه علاوه بر خرید و فروش کاندوم محصولات مرتبط بهتری نیز پیشنهاد داده خواهد شد.

در فروشگاه اینترنتی تیبوکا علاوه بر فروش تک ، فروش عمده کاندوم در برند های مختلف و با قیمت کارخانه به فروش میرسد در نظر داشته باشید که فروشگاه اینترنتی تیبوکا علاوه بر صادرات محصولات به دیگر کشورها اللخصوص عراق به فروش عمده کاندوم در تمام ایران نیز عرضه مینماید.

حتما این مقاله رو برای اطلاعات شگفت انگیزش مطالعه و با توجه فراوان مطالعه کنید و یا اگر با یک بار نتونستید کامل یاد بگیرید اما دوباره از نو بخوانید در ابتدا به شما آموزش میدهیم ولی سپس بهترین ها را برای خرید کردن به شما پیشنهاد خواهیم داد.

خاطرات خرید کاندوم {فان + اکثر شما تجربش کردین}

خاطرات خرید کاندوم | تیبوکا

بیشتر خاطرات مردم در رابطه با خرید لوازم بهداشتی در داروخونه اتفاق افتاده و اغلب هم رودروایسی و خجالت زدگی بوده که خرید کاندوم از داروخانه نمونه ای از این خجالت زدگی و خاطره جالب از خرید کاندوم میباشد. قبل از اینکه گفتن خاطره خرید کاندوم از داروخونه رو شروع کنم، یه  جمله بگم و اون اینه که : چه قبل و چه در زمان سکس ، اگر خجالتی و استرسی داشته باشیم موجب پایین اومدن لذت جنسی و علاوه بر اون در گرفتن حق و درخواست خود ضعیف خواهیم بود. بزن بریمبه خاطره برسیم:

ساعت ۲ ظهر چهارشنبه قرار کاری زیادی داشتم به گونه ای که زمان سر خاروندن نداشتم، همچنین قرار سکس با خانومم از یک طرف و استرس گرفتن لوازم جنسی مثل کاندوم ، ژل و اسپری از داروخانه از یه طرف دیگه منو کلافه کرده بود. این ساعتای آخر اومدن ازسرکار به خونه، حوصله رفتن به جایی غیر از خونه رو نداشتم. حالا من موندم که چطوری این اقلام کاندوم ،ژل و اسپری رو خرید کنم.

اینو میتونم بازگو کنم که در زمان خرید کاندوم یه جور استرس و دلهرگی به جونم می افتاد که مبادا یک زن جوون که خیلی ها به صورتش خیره شدن در داروخانه بلند داد بزنه خاردار میخوای یا تاخیری و از پشت سر همسایه دیوار به دیوارمون منو در حال خرید کاندوم ببینه اولش به خودم میگفتم مهم نیست اما به یه قدمی داروخونه که میرسیدم دست و پام رو گم میکردم. همچنین میتونم بگم  از روی تنبلی حال رفتن به اون طرف چهار راه که از نظر من با پای پیاده یک ساعت راهه رو نداشتم. همه اینا چشم منو به روی داشتن سکس بهتر و ایمن تر با بانو  و هر کس دیگه رو میپشوند.

نهایتا به اجبار سعی کردم به سرعت خودمو بپوشونم و ماسک بزنم و بیرون بزنم و از داروخونه فقط کاندوم بگیرم و سریع بیرون بزنم بدون اینکه تصمیم بگیرم چه نوعی یا چه طعمی از کاندوم باشه . رفتم داخل و اون خانومی که به من میگفت چی میخوای یه کاندوم زپرتی با قیمت فوق العاده گرون به من انداخت. این یک خاطره نحس از خرید کاندوم از داروخانه رو داشتم. چون جایی غیر از اونجا جهت خرید کاندوم نداشتم.

با توجه به متن بالا سناریوی خرید کاندوم رو هم بخوانید

– نزدیک پارتیشن انواع کاندوم‌ها در داروخانه شهرک یا سوپرمارکت محله ایستاده اید.
– ایستاده اید تا زمان طلایی برسد که هیچ بنی بشری در اون قسمت نباشه و یا به شما توجهی نکنه
– آرام آرام و یواش یواش به سوی راهروی مورد نظر میری.
– دستتو تا حد زیادی دراز میکنی و نزدیک‌ترین جعبه شانس شب رو بدون این‌که ریتم قدم برداشتنت تغییر کنه، ‌برمی‌داری.
– کاندوم ببخشید لباس شب لذت رو سریعا بدون هیچ فوت وقت به داخل سبد میندازی به طوریکه وسط کالاهای خریداری شده دیگه قرار بگیره.
– هزینه‌ی خریدها رو پرداخت می‌کنی.
– حواستون باشه که کاندوم رو ته ساک حمل بار گذاشته اید
– از فروشگاه خارج می‌شی.
– یک نفس راحت می‌کشید و تمام! 

باور کنید یا نه، بعضی از مردم زمان خرید کاندوم اینچنین احساسی دارند. اما قرار نباید این‌طور باشد. چرا کسی باید برای برنامه‌ریزی رابطه جنسی‌اش و در نتیجه نیازی که به کاندوم دارد، خجالت بکشد؟

انواع کاندوم (که یک بار تجربش کردن خالی از لطف نیس!)

انواع کاندوم - تیبوکاقبل از اینکه شروع کنیم باید یه سری اطلاعات دست اول در رابطه با محصولی که هیجان خریدشو داریم پیداکنیم. با توجه به مقدار زمانی که برای خوندن این مقاله میزاری میتونه بدون تبلیغ زیاد بهت کمک کنه تا بهترین رو انتخاب کنی. در ابتدا جنس کاندوم از چیست و انواع مختلف کاندوم جهت مصرف و همچنین این کاندوم هایی که نام خواهیم برد میتونه یک شگفتانه بسیار عالی برای همسرتان و یا شریک جنسی تان باشد سوپرایز در واقع میتونه یک نواختی زندگی رو در بیاره.

کاندوم ها به دونوع تفکیک جنسیتی خانومها و آقایان شامل میشوند که کاندوم های آقایان بیشتر تو چش تر و تنوع محصولی زیادی داره . همیشه برای انتخاب محصولی ، طوری رفتار نکنید که دیگران فکر کنند اون محصولی که شما خریداری کرده اید از نظر شما یک هندونه سر بسته هست و نمیدونید که چه اتفاقی قراره بیفته. با ما همراه باشید!

۱- کاندوم طبیعی

کاندوم های امروزی که مورد قبول بسیاری از افراد و مورد معروفیت بسیاری شده است به علت نیاز داشتن کارخانه های کاندوم به لاتکس ، بسیاری از کارخانه ها نیز بسته شده اند. هم اکنون بسیاری از کالا های بهداشتی در ایران از لاتکس بسیار عالی استفاده میکنند.

توجه داشته باشیدکه کارخانه تولید کاندوم در ایران علاوه بر ایران ، خارج ایران را نیز از لحاظمحصولی حمایت میکنند . همچنین کارخانه های تولید کاندوم از جنس لاتکس بدون سوراخ و عیب میباشند و این به این علت است که۱۰۰ % تست الکتریکی میشود. امروزه کارخانه ها از جنس لاتکس باید از استاندارد هایی مانند ۴۰۴۷ ISO کاملا پیروی کنند. ۱۰۰%کاندوم های تولید ایران از جنس لاتکس میباشند و طرفداران زیادی دارند در نظر داشته باشید که هر محصولی عیوبی دارد که ما به این قطعا خواهیم پرداخت و بررسی خواهیم کرد که کدام جنس بهتر میباشد.

کاندوم های طبیعی لاتکس دار در فروشگاه اینترنتی تیبوکا به راحتی یافت میشود و انتظار میرود با توجه به آموزش های مهمی که در رابطه با هر محصول پایین آن داده شده است با خیال راحت خرید فرمایید و نحوه صحیح استفاده از کاندوم را بدانید

۲- کاندوم های صناعی

معروف ترین این نوع به عنوان کاندوم های ضد حساسیت معروفه که به آن پلی یورتان (polyurethan) که جنس کاندوم های زنانه از این نوع میباشد. در نظر داشته باشید که کاندوم های پلی یورتان به عنوان کاندوم های نازک و ضد حساسیت است وکسانی که حساسیت بالایی نسبت به کاندوم های لاتکس دارند میتوانند از این نوع استفاده کنند.

باقی مانده کاندوم های صناعی ، کاندوم هایی هستند که از رزین AT-10 و پلی ایزوپرن (Polyisoprene) ساخته شده اند. کاندوم های پلی یورتان از ضخامت بسیار اندک برخوردارند که میتواند گرمای بیشتری در حین مقاربت به شما وارد شود درضمن بدانید که ضخامت آنها چهار تا هفت صدم میلی متر متفاوت است.

عیب های کاندوم لاتکس

با توجه به ارزیابی های موجود برای انتخاب بهترین نوع کاندوم باید یاد آوری کرد که هر محصولی مزایا و معایبی دارد که ما هم به مزایا و هم به معایب آن رسیدگی میکنیم.

 • اگر این کاندوم ها با ترکیباتی مثل مرطوب کننده های روغنی مثل لوسیون دست ، نرم کننده ها و روان کننده ها ی غیر مبتنی بر آب مانند وازلین و… موجب آسیب زدن به لاتکس شده و موجب پارگی آن در حین سکس میشود
 • کاندوم های دارای لاتکس حالت کشسانی دارد و به راحتی کش می آید و به راحتی پاره نخواهد شد
 • تعداد متوسطی از مردم به جنس لاتکس نیز حساس هستند و نمی توانند آن را مورد مصرف خود قرار دهند. در سال ۲۰۰۹ کاندومی از جنس وایتکس (Vytex) ساخته شد که در آن ۹۰ درصد پروتئین هایی که در لاتکس طبیعی سبب حساسیت می شدند، حذف شده اند. یک نوع کاندوم عاری از مواد حساسیت ساخته شده است که جنس آن از لاتکس صناعی میباشد که پلی ایزوپرن نامیده می شود.

عیوب کاندوم های پلی یورتان

همانطور که کاندوم های از جنس لاتکس دارای عیب هایی بودند اما کاندوم های پلی یورتان با هدف ضد حساسیتی که دارند نیز از این قضیه مستثنا نیست کاندوم های پلی یورتان را به عنوان کاندوم های زنانه fc  نیز میبتوان نام  برد و دارای عیوبی نیز میباشد به علاوه بدانید که با این وجود سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مصرف کاندومهای پلی یورتان را برای جلوگیری از حاملگی و بیماریهای آمیزشی مورد تائید قرار داده است. اما این کاندومها دارای عیوب ذیل نیز می باشند:

 • کاندوم های پلی یورتان از کشسانی خوبی برخوردار نیستند و ممکن است موجب نواقصی از جمله پاره شده کاندوم در حین رابطه جنسی شود اما میتوان با روان کننده های موثر از این عمل جلوگیری کرد.
 • شکل و شمایل این نوع کاندوم ها به سرعت عوض میشود.
 • کاندومهای صناعی پلی ایزوپرن یک نوع لاتکس صناعی می باشند و با توجه به  گران قیمت بودن آن ولی همان مزایای کاندومهای لاتکس طبیعی را دارا می باشند. این کاندومها نیز حرارت را خیلی خوب هدایت می کنند اما برخلاف کاندومهای پلی یورتان قابل استفاده با مواد مرطوب کننده روغنی نیستند.
 • گرانقیمت میباشد.

علت برتری کاندوم های پلی یورتان نسبت به کاندوم های لاتکس

بعد از اینکه عیوب هر کدام را به طور جدا بازگو کردیم حال به صورت مستقیم با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد:

 • هدایت حرارتی بهتر نسبت به لاتکس
 • در مقابل حرارت و اشعه ماوراء بنفش حساسیت کمتری دارند بنابراین نگهداری آنها ساده تر است.
 • نسبت به لاتکس از حساسیت کمتری برخوردار میباشد
 • کاندوم های پلی یورتان همراه مواد مرطوب کننده روغنی قابل استفاده میباشد و هیچ تاثری روی جنس کاندوم مخواهد گذاشت.
 • فاقد بوی حساسیت زا میباشد.

انواع کاندوم موجود در تیبوکا ( با دقت سوپرایز شب جمعه رو انتخاب کن)

راستی آیا برای بهداشت زناشویی خود وقت میگذاری اینا باعث میشه هر از گاهی زندگیتونو شگفت انگیز تر کنه ، درسته که از قدیم گفتن برای خارج شدن از یه نواختی زندگی حتی دعوای سطح پایینی داشته باشید تا از این یه نواختی در بیاد. توجه! دعوای شدید انجام ندهید که کار به طلاق و طلاق کشی بکشه و اونو تقصیر ما بندازین ):  ما میخواهیم بگیم که اینا میتونن فانتزی های زندگی باشن اللخصوص خرید انواع کاندوم شگفت انگیز میتونه شریک جنسی یا همسرتونو سوپرایز کنه.

برای انتخاب بهترین نوع کاندوم باید پیش از خرید به یه اجماع فکری برسید. الان میپرسید که من که هیچ اطلاعاتی ندارم چطوری به اجماع برسم در نظر داشته باشید که این مقاله کامل و همراه با  اطلاعات درباره انواع مختلف کاندوم میتونید اطلاعاتتون رو از اینجا کسب کنید و از خود سایت تیبوکا بهترین نوعشو خرید کنید. حال میتونه این کاندوم محترم خاردار باشه ، تاخیری باشه و یا ساده و نازک این بستگی به خود شما داره تا کدومیکی رو انتخاب کنید.

در پایان باید بگم که کاندوم هایی که در سایت تیبوکا به فروش میرسه قبل از خرید توسط شما ،  از لحاظ جنس تست شده و لاتکس آن وارداتی از مالزی میباشد. در پایان اینو باید بگم که علاوه بر خرید شما، ما صادرات مهمی به کشورهای دوست و همسایه ایران داریم و این سیاست را خواهیم داشت که کاندوم با کیفیت با قیمت مناسب را هم به مشتریان خانگی و همچنین به مشتریان عمده خارجی و ایرانی داشته باشیم.

۱- کاندوم ساده و کلاسیک

کاندوم ساده و کلاسیک - تیبوکااین نوع کاندوم ها به علت نامی که دارند فقط دارای لوبریکانت به صورت کافی روی سطح آن میباشد  که در این زمینه پیشنهاد میشود که حتما روان کننده مخصوص و جداگانه ای علاوه بر روان کننده ای که کاندوم مورد نظر دارد داشته باشید زیرا رابطه جنسی را مطبوع تر و مقاربت را راحت تر خواهد کرد. در بعضی برندها این نوع کاندوم دارای رایحه های معروف دنیا میباشد که بسیاری گفته اند که این رایحه تحریک کننده و همچنین بوی جذب کننده ای تولید میکنند.

اینو باید بگویم که این نوع کاندوم برای افراد ساده پسند و اصیل و با شخصیت میباشد که علاوه بر لذت ، سادگی را در نظر گرفته است که این نوع لذت از عوارض دور خواهند ماند.

۲- کاندوم های فانتزی

کاندوم های فانتزی - تیبوکااین نوع کاندوم با اسم و ابعادی که داره برای جذب مشتری وارد بازار فروش شده که تا الان هم سیاستش به بار نشسته که میتونم بگم لذت های خاصی هم برای مشتریان داشته است. کاندوم های فانتزی از قبیل کاندوم فضایی ، کاندوم عروسکی و کاندوم ایموجی میباشد. در نظر داشته باشید که کاندوم های فانتزی بیشتر در جهت فان و بازی جنسی به کار برده میشود اما اینو هم باید بگم که بسیار میتونن برای رابطه جنسی هم استفاده کنند . ویژگی های انواع کاندوم فانتزی در قسمت زیر رو کامل بخونید. این نکته رو هم باید گوش زد کنم که کاندوم های فانتزی نیز در فروشگاه اینترتی تیبوکا موجود میباشد.

کاندوم فضایی : از نوع کاندوم هایی هست که نمیتوان به صورت مداوم از آن استفاده کرد زیرا در طول مدت استفاده بیش از حد ، فرد مونث را دچار بیماری های جنسی و روحی خواهد کرد این نوع کاندوم ها دارای مزیت هایی از قبیل موارد فیزیکی که دارای شاخک های فوق العاده ویژه که طول آن به یک سانتی متر هم میرسد  میباشد که نتیجه آن تحریک کننده نقطه G-SPOt در واژن میشود که بانوان را به اورگاسم یا نهایت لذت جنسی خواهد رساند و دیگر مزیت های آن موجب بالا بردن اعتماد به نفس مردان در رابطه جنسی خواهد شد.

کاندوم های عروسکی : این کاندوم بیشتر در بحث فان و بازی های جنسی کاربرد دارد که بیشتر جهت سربه سر گذاشتن همدیگه مورد استفاده قرار میگیره. اما شکل و شمایلش اینه که یه عروسک به شکل حیوانات بامزه مانند الاغ ، گاو و… روی سر کاندوم قرار میگیره همچنین بدونید مناسب جهت جلوگیری از بارداری ناخواسته و جلوگیری از انتقال بیماری جنسی نیست.

۳ – کاندوم نازک

کاندوم نازک - تیبوکاکاندوم های نازک ویژگی های انحصاری دارند که دارای بدنه نازکیست که آلت به راحتی دیده میشود و درحین مقاربت به گونه ای هست که حرارت آلت تناسلی بهتر انتقال پیدا میکنه و بسیار تحریک کننده میباشد. در نظر داشته باشید که بیشتر افرادی که از استفاده از کاندوم بدشان میاد سر غیر شفاف بودنشه که با این کاندوم رفع میشه.

۴ – کاندوم بافت دار و زبر

کاندوم بافت دار و زبر - تیبوکااین نوع کاندوم‌ها معمولا خاردار نیز میباشند و برآمدگی‌های هلالی، شیارها و نواره‌های برجسته‌ای در آنها دیده می‌شود. این کاندوم ها جهت افزایش لذت، گاهی برای مردان و گاهی برای زنان و اغلب برای هر دو طراحی شده است . چی از این بهتر! حتما امتحان کنید.

۵- کاندوم بی حس کننده

کاندوم بی حس کننده - تیبوکاکاندوم های بی حس کننده برای افرادی که مشکل زود انزالی دارند مورد استفاده قرار میگیرد یعنی کاندوم با مواد تاخیری بنزوکائین و لیدوکائینی که دارد و فرد را دیر انزال میکنه از این رو پیشنهاد میشه اگر مشکل زود انزالی دارید از اسپری های تاخیری تیبوکا استفاده کنید زیرا زود انزالی را برای شما رفع خواهد کرد.

این نوع کاندوم به شما کمک میکنه تا بدن شما با بدن شریک جنسی تان هماهنگ تر شود و هر دو در یک زمان به نهات لذت جنسی برسید. حتما پیشنهاد میشود که در کنار این اجناس کالاهای دیگری را نیز برای ترکیب بهتر جهت داشتن شبی کامل اضافه کنید.

 

مشاهده ادامه متن

پک های شگفت انگیز زناشویی با تخفیفات بسیار خیره کننده

با توجه به قیمت مناسب وتحویل کالا درب منزل یک پک ویژه با ترکیبات مختلف و با تخفیف برای مشتریان فراهم کرده است به طور مثال یک پک تاخیری در فروشگاه آنلاین تیبوکا موجود میباشد که اسم آن پک تاخیری نام دارد که در بر گیرنده اسپری تاخیری ، ژل تاخیری ،کاندوم فوق تاخیری میباشد و چند پک دیگر که شما علاوه بر کاندوم  ترکیبات با آن را خریداری خواهید کرد.

پیشنهاد میشود که حتما در کنار خرید اینترنتی کاندوم پک های فوق العاده ویژه تیبوکا را نیز مشاهده فرمایید. محصولات فعلی که میتواند ترکیب خوبی با کاندوم باشد عبارت است از اسپری تاخیری ، ژل های آمیزشی مانند ژل تاخیری ، ژل روان کننده ، ژل گرم کننده و …

رابطه جنسی هم مثل یک بازی و نبرد یک به یک میماند که هر چقدر قوی و مسلح به دیدار با رقیبان بروی و هر چه تکمیل به رابطه جنسی بروی همان قدر هم لذت خواهی برد و احتمال بردت بالاست و اعتماد بنفست نیز بالا تر خواهد رفت.حال تیبوکا تمام این سلاح ها رو در قلب پک ویژه با تخفیفت عالی برایتان ارائه میدهد. و این شمایید که از بین چند تا پک ، بهترین رو بر اساس نیازتون انتخاب و به سوی یه لذت عالی با شریک جنسیتون برید. حتما یک بار تجربه کنید.

نکات بسیار مهم قبل و بعد از خرید کاندوم

نکات بسیار مهم قبل و بعد از خرید کاندوم - تیبوکادر خصوص خرید اینترنتی کاندوم و یا خرید کاندوم از داروخانه باید اطلاعات مهمی در رابطه با کاندوم بدانید تا بتوانید مناسب ترین کاندوم را با استفاده از علایق خود خرید کنید. علاوه بر قیمت و کیفیت محصول نکات مهم قبل از خرید کاندوم مهم میباشد. با ما همراه باشید تا برای رابطه جنسی جذاب تر بهترین را انتخاب کنید.

۱- سایز کاندوم متناسب با آلت تناسلی

آیا سایز کاندوم در هنگام خرید آن برای شما مهم میباشد؟ کاندوم های امروزی به صورت سایز استاندارد میباشد که بر اساس گفته ی خود کارخانه ها این کاندوم ها کشسان بوده و متناسب با انواع آلت تناسلی میباشد. اما بعضی موقع ها کاندوم ها بسیار بزرگ میباشد که آلت تناسلی درون خود کاندوم لیز میخورد و در نهایت آلت از آن خارج شده و یا با کوچک بودن سایز آن کاندوم پاره میشود . و باید گوشزد کنم که کاندوم ها فیری سایز میباشد که بیشتر مردم مشکل خاصی براساس سایز آن ندارند.

در صورتی که آلت فرد بزرگتر از حد استاندارد باشد و قطرآن بیش از ۷ سانتی متر باشد برای این دسته از افراد باید کاندوم سایز بزرگ استفاده شود. از نظر طول هم همین شکل نیز میباشد و کاندوم های استاندارد با طول ۱۷ سانتی متر ساخته میشوند و البته نیاز نیست که کاندوم تا انتهای آلت را بپوشاند. در ایران ۹۹ درصد کاندومهای تولیدی یا وارداتی سایز استانداردی دارند.

دلیل اینکه سایز تمام کاندوم ها مناسب با آلت تناسلی میباشد به دلیل ماهیت کشسان بودن آن نیز میباشد . اما الزاما به علت کشسان بودن آن برای هر فردی مناسب نیست . احتمال پاره شدن کاندوم های کوچک بسیار زیاد میباشد چرا که بیش از حد تحمل خود کش می آید .

۲- شکل کاندوم انتخاب شده

کاندوم ها اشکال مختلفی دارند همانطور که در قسمت انواع کاندوم خواندید کاندوم میتواند خاردار ، تاخیری و … باشد . کاندوم ها دارای یک مخزن در سر خود دارند که جمع کننده منی پس از انزال میباشد  و حتی در بعضی اوقات سر کاندوم رنگ جداگانه ای با بدنه کاندوم دارد این ها در جهت جذب مشتری میباشد که حتما بهترین را انتخاب کنید.

۳- ضخامت کاندوم

با توجه به ضعف هایی که بعضی اوقات از طرف جنس کاندوم برای فردی که در حال سکس میباشد رخ میدهد پاره شدن کاندوم میباشد که واقعا یکی از بدترین اتفاقات عمر بشری میتونه باشه که با ضخیم تر شدن کاندوم هم جنس مقاوم تر و هم موجب میشود فرد دیر انزال انجام دهد.

هم اکنون کاندوم هایی در بازار موجود میباشد که انتقال دهنده حرارت آلت تناسلی میباشد اما پیشنهاد میشود جهت جلوگیری از ایجاد اسطکاک روی سطح کاندوم و در نتیجه موجب پاره شدن نیز میشود از ژل روان کننده استفاده کنید چرا که جذاب تر و مقاربت آسان تر انجام میشود.

۴- رایحه خوشبو کننده کاندوم

در بعضی موارد واژن یا دستگاه تناسلی بانوان و آقایان دارای بوی نامطبوعی میباشد که میتواند دل کسی که در حال انجام رابطه جنسی است را بزند و یکی از نقاط منفی که واقعا حس جنسی را از بین میبرد بوی نامطبوع واژن میباشد .

در این مواقع فردی که از کاندوم استفاده میکند میتواند کاندومی با رایحه بسیار جذاب انتخاب کند در نظر داشته باشید که ژل لابریکانت و اسپری تاخیری نیز دارای رایحه های معروف دنیا نیز میباشند.

۵- لوبریکانت یا ژل روان کننده

لوبریکانت یا روان کننده این محصول ویژه که موجب مطبوع کردن رابطه جنسی برای افراد خواهد شد هم چنین موجب ایجاد موارد مثبت در رابطه جنسی خواهد شد. کاندوم ها اکثرا دارای مقداری ژل روان کننده نیز میباشد اما این مقدار کافی نیست و باید یک ژل روان کننده جداگانه در حین رابطه جنسی داشته باشید. چرا که نداشتن ژل روان کننده در کاندوم موجب پخش شدن بوی نامطبوع لاتکس کاندوم خواهد شد و همچنین موجب ایجاد استطکاک در سطح کاندوم و در نهایت موجب پاره شدن کاندوم نیز میشود.

این نکته را باید بگویم که لوبرکانت برپایه آب یکی از سالم ترین روان کننده ها در محصولات ژل روان کننده نیز میباشد. چرا که قابل حل شدن در اب هست.

۶- رنگ کاندوم

رنگ کاندوم هم برای بعضی افراد مهمه چرا که از اون در مراسم مختلف مثل ولنتاین و هالوین استفاده میکنن. اینو باید بگم که رنگ کاندوم هیچ تاثیر روی جنس کاندوم نخواهد داشت.

۷- تاریخ انقضا روی لیبل کاندوم

در هر محصولی که ما استفاده میکنیم این تاریخ انقضاست که میتونه تایم فاسد شدن اون محصولو نشون بده پس روی این قضیه مقداری سختگیری نشون بدین چرا که با سلامت شما سر و کار داره بخصوص که اون کالا کالای جنسی بهداشتی هم باشه. شاید الان بگین که لاتکس چه انقضایی میتونه داشته باشه درست لاتکس شاید خراب نشه اما مواد مورد استفاده در کاندوم که باید تاریخ انقضا داشته باشن.

این تاریخ انقضا در قسمت پایین بسته کاندوم موجوده که به صورت تاریخ میلادی نوشته شده است . تاریخ انقضا محصولات تیبوکا هم در محصول و هم در توضیحات روی سایت گذاشته شده تا با اطمینان خاطر و راحت تر خریداری کنید.

۸- چه کاندوم مصرف کنیم؟

پیشنهاد میشود که حتما از کاندوم های شناخته شده که دارای لوگو سیب سلامت و کد وزارت بهداشت هستند نیز مورد استفاده قرار بدین  اغلب این اتفاق برای بعضی افراد رخ میدهد که کاندوم مقداری سوراخ ریز در بدنه آن پیدا کند اما این عمل باعث انتقال ویروس و بارداری ناخواسته میشود ولی امروزه تست الکتریکی ۱۰۰% از طریق کارخانه ها انجام میشه و حتما از روی لیبل کاندوم مشاهده کنید و با اطمینان شروع به خرید کاندوم کنید مواظب باشید کالای فیک خریداری نکنید.

همچنین کاندومهایی با تصاویر سکسی وجود دارند که اکثراً کیفیت مطلوبی ندارند و بصورت غیر اتوماتیک بسته‌بندی میشوند و یا اگر هم وارداتی باشند به طور قاچاق وارد میشوند و این گونه واردات باعث میشود که کاندوم به صورت فئله و تحت فشار و فاقد شرایط مطلوب وارد کشور شود که این کار خود از کیفیت آن میکاهد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که به هیچ عنوان عکس روی کاندوم (بطور کلی هر کالایی) بیانگر کیفیت آن نمیباشد.

سوالات متداول برای افرادی که میخواهند کاندوم خریداری نمایند:

علت پاره شدن کاندوم چیست ؟

بیشتر دقدقه مردم در مورد خرید کاندوم پاره شدن کاندوم در حین سکس میباشد که خیلی اتفاق بدی برای فرد مصرف کننده میتونه باشه ما در این قسمت علت پاره شدن کاندوم را در چند گزینه آورده ایم که حتما بخوانید و در ذهن بیاد داشته باشید تا با آن در حین رابطه جنسی مواجه نشوید :

عدم وجود روان کنندگی کافی : بعضی از تولید کنندگان کاندوم آنچنان از روان کننده کافی برای کاندوم استفاده نمیکنند و این موجب ساییده شدن کاندوم هنگام مقاربت میشود و اسطکاک به وجود آمده موجب پاره شدن کاندوم نیز میشود راه حل موجود استفاده از ژل روان کننده که مقاربت را مطبوع تر و موجب جلوگیری از پاره شدن کاندوم میشود میباشد.

بسیار کهنه باشد: استفاده از کاندوم تاریخ گذشته هم برای سلامتی ضرر دارد هم کارایی گذشته را نیز نخواهد داشت . پس از گذشتن تاریخ انقضا کاندوم ، موجب از بین رفتن بافت کاندوم  و در نتیجه پارگی آن در حین رابطه جنسی نیز میشود.

خرید اشتباه کاندوم سایز کوچک : در ابتدا باید این را متذکر شوم که از کاندوم با سایز استاندارد استفاده کنید چرا که کاندوم با سایز تنگ موجب پاره شدن آن بر اثر فشار وارده میشود.

استفاده از روان کننده غیر استاندارد : مواد روان کننده ای که حاوی روغن بچه ، روغن وازلین و یا روغن های گیاهی باشد نباد با کاندوم های از جنس لاتکس مورد استفاده قرار گیرد چون این مواد شیمیایی بوده و به استحکام کاندوم آسیب میرساند.

نگهداری نامناسب: این نوع محصول همانند کالای های دیگر باید در جای مناسبی نگهداری شوند درضمن کاندوم نباید به صورت مستقیم در مقابل تابش نور خورشید قرار گیرد – جلوی داشبورد ماشین جای مناسبی برای آن نیست و یا جیب پشت موجب فشار آمدن به جنس کاندوم میشود.

کاندوم چند درصد از بارداری جلوگیری میکند ؟

کاندوم ها به عنوان وسیله ی جلوگیری کننده از حاملگی ۸۵ درصد موثر بوده است اگر به طور کامل و صحیح از آن استفاده کنیم این میزان درصد پیشگیری نیز بیشتر خواهد شد. توجه داشته باشید بهترین روش برای حامله نشدن نداشتن رابطه جنسی است.

کاندوم چند درصد از ایدز جلوگیری میکند ؟ ( بیماری های مقاربتی)

کاندومها از نوع لاتکس با منع عبور میکروارگانیسم از بدن بانوان به بدن مرد از اکثر بیماریهای آمیزشی جلوگیری می کنند. کاندومهای از جنس پلی یورتان مقداری در جلوگیری از بیماریهای آمیزشی موثر واقع میشوند اما نه به اندازه کاندومهای از جنس لاتکس. از کاندومهای پلی یورتان افرادیکه به لاتکس حساسیت دارند، استفاده می کنند.

دلایل خارج شدن کاندوم در حین رابطه جنسی چیست؟

 • نعوظ مردان ازبین برود: باید بلافصله پس از بین رفتن نعوظ از شریک جنسی جدا و کاندوم را درآورده شود.
 • اگر سایز کاندوم بزرگتر از آلت تناسلی باشد.

ترکیبات ژل های آمیزشی ، اسپری تاخیری و کاندوم برای داشتن سکس مجهز

کاندوم ها وظیفه مشخصی دارند که در بخش بالا به تمام آنها پرداخته شد و توجه داشته باشید علاوه بر وظایف اصلی ، امروزه وظایف فوق تحریکی و تبلیغاتی نیز دارند ولی دوز رضایتمندی از این مواد نسبت به ژل و اسپری کمتر میباشد.

در اکثر مراکز الخصوص فروشگاه اینترنتی تیبوکا با توجه به قسمت پک های ویژه تمام این ترکیبات را با قیمت مناسب عرضه میکند.

نکات مهم بعد از خرید کاندوم

علاوه بر نکات ذکر شده در رابطه با نکات مهم قبل از خرید کاندوم نکاتی برای بعد از خرید نیز موجود میباشد که دانستن آن خالی از لطف نیست و باعث میشود که رابطه جنسی سلامت تری داشته باشیم. نکاتی در جهت نگهداری این نوع کالا وجود دارد که به تمام آنها خواهیم پرداخت

۱ – نحوه نگهداری کاندوم

نگهداری صحیح کاندوم موجب میشود تا کاندوم سالمی داشته باشید و جزئیات مهمی در این رابطه موجود میباشد:

 • جلوی داشبور ماشین یا صندوق عقب ماشین نگذارید
 • کاندوم ها را در برابر تابش نور خورشید قرار ندهید چرا که دمای مطلوبش را از دست میدهد و موجب خرابی آن میشود
 • کاندوم را فشرده نکنید و در جایی که فشار به آن وارد میشود مثل جیب عقب شلوار نگذارید
 • لزومی ندارد کاندوم را در یخچال بگذارید
 • دمای اتاق را میتوان به عنوان دمای مطلوب جهت نگهداری کاندوم نام برد.
 • کاندوم را باید در مکان های خنک، خشک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کرد.

۲- دانستن نحوه مصرف صحیح کاندوم

اینو در نظر داشته باشید که نه تنها فقط کاندوم بلکه محصولاتی که با سلامت انسان سر و کار دارد باید در موردش آموزش کامل ببینیم تا به بهترین نحو ازش استفاده کنیم. پس پیشنهاد میشود قبل از مصرف نکات نحوه مصرف صحیح را بدانید.

دانستن تبلیغات واهی شرکتهای تولید کننده کاندوم که خوانندگان محترم نباید در دام این تبلیغات بیفتند.

 • هیچ نوع کاندوم افزایش قدرت جنسی مرد وجود ندارد.
 • هیچ نوع کاندومی برای درمان اختلال جنسی مانند اختلال نعوظ  وجود ندارد.
 • هیچ کاندومی که درجهت افزایش میل جنسی در مرد و زن گردد وجود ندارد.
 • هیچ نوع کاندومی برای افزایش رضایتمندی جنسی در زوجین وجود ندارد.
 • هیچ نوع کاندومی برای برانگیختگی جنسی در زن و مرد وجود ندارد.
 • بو و رنگ کاندوم تاثیری در کاربرد آنها به عنوان وسیله جلوگیری کننده از حاملگی و بیماریهای آمیزشی ندارند.
 • کیفیت کاندوم مربوط به جنس کاندوم است نه رنگ و بوی آن.
 • آنچه که در هنگام خرید کاندوم باید مورد توجه قرار گیرند، عبارتند از: جنس کاندوم، تاریخ انقضاء مصرف، سایز یا اندازه، روش نگهداری و داشتن علامت استاندارد.
 • هیچ نوع کاندوم چند کاره وجود ندارد. کاندومها دو کار اصلی دارند: جلوگیری از حاملگی و جلوگیری از انتقال بیماریهای آمیزشی.

نکته! با توجه به تیتر خاطرات خرید کاندوم یکی از عزیزان در این مقاله ، نکات بسیار ضروری و نحوه خرید با کیفیت ترین و اقتصادی ترین نوع کاندوم و اینکه از کجا خریداری کنید را به شما آموزش خواهیم داد با ما همراه باشید.

بررسی و مقایسه انواع مراکز خرید و فروش کاندوم

انواع مراکز خرید و فروش کاندوم - تیبوکابیشتر افراد برای خرید محصولات بهداشتی جنسی دقدقه خجالتی بودن دارن که نمیتونن اون چیزی که میخوان رو بیان کنن جاهایی که بسیار با اعتماد و قابل خرید هستن را در این قسمت خواهیم پرداخت :

خرید کاندوم از بازار

خرید از بازار هم میتواند کالای قاچاق و غیر قابل اعتماد نیز باشد اما بازار بیشتر در جهت خرید کاندوم عمده میباشد اما در نظر داشته باشید انواع و اقسام برند ها نیز در بازار یافت میشود همچنین ترکیب ها مرتبط مثل اسپری و ژل نیز موجود میباشد که میتوانید به صورت پک خریداری نمایید.

البته در این نوع مکان ها جس رقابتی بودن قیمت بیشتر نیز میباشد. اما عیب هایی هم داره که میتونه شما رو از خرید از آنجا صرف نظر کنه  و  عیب آن دسترسی پایین و ضعیف آن  یعنی کسانی که دسترسی پایین دارند نمیتونن استفاده کنن. موجود بودن جنس های تقلبی  – قیمت بالا نسبت به جاهای دیگر همچنین دارا بودن مراکز غیر قانونی حال تصمیم گیری خرید از این مرکز با شما

خرید کاندوم از داروخانه

خرید کاندوم از داروخانه به عنوان جای مورد اعتماد مردم هست که مردم به اون به چشم جای قابل اعتماد نگاه میکنن و بیشتر لوازم بهداشتی رو از اونجا خرید میکنن اما ضعف کلی اینطور مراکز در اکثر مواقع جای خوبی برای مشاوره گرفتن در مورد اجناس نیست و بیشتر مردم نسبت به خرید کاندوم از داروخانه خجالت میکشن .

در نظر داشته باشید که داروخونه ها قابلیت دسترسی سریع محله ای داره که از این حیث برای مشتریان مناسبه اما قیمت بعضی اجناسش بالاست اما به هر حال جای مطمئنیه.

خرید اینترنتی و آنلاین کاندوم

اما با توجه به دو جای عرضه که در قسمت بالا آورده شده امروزه خرید آنلاین کاندوم یکی از راحت ترین و اقتصادی ترین کارهایی است که مردم در موردش صحبت میکنن. درسته که ۱۰ سال گذشته هیچ کسی به فروشگاه های اینترنتی اعتماد نداشت اما امروزه فروشگاه های قابل اعتماد دارای لوگو ساماندهی و نماد اعتماد الترونیک هستند که مردم با دیدن این دو نماد و دیدن اطلاعات صاحب سایت میتوانند به سایت اینترنتی به راحتی اعتماد کنند.

الان فروشگاه اینترنتی تیبوکا به طوری محصولات را عرضه میکند که علاوه بر ارسال کالا ، قیمت پایین تری نسبت به بازار و داروخانه دارد و به طور ۲۴ ساعته مشاوره آنلاین به تمام مشتریان خود میدهد . همچنین برای کسانی که خجالت میکشند بسته بندی محرمانه نیز دارد. حال شما پس از خواندن این ۳ مورد میتوانید تصمبم خود را در رابطه با اینکه ازکجا کاندوم خریداری کنیم ؟ خواهید گرفت و مطمئن هستیم که بهترین انتخاب را خواهید داشت.

خرید اینترنتی کاندوم از فروشگاه اینترنتی تیبوکا (به صورت آنی)

خرید اینترنتی از تیبوکاقبل از دیدن این تیتر پیشنهاد میدم آموزش بالا را به صورت کامل دوباره مطالعه فرمایید تا بتوانیم پیشنهاد های هیجان انگیزی برای شما داشته باشیم. در نظر داشته باشید که تیبوکا به دو صورت فروش کاندوم به مصرف کننده و فروش کاندوم به صورت عمده برای مراکز عرضه کاندوم انجام وظیفه میکند. یعنی فروش عمده در تیبوکا علاوه بر صادرات آن به کشوار های همسایه ، به تمام شهرهای ایران نیز محصولات را با هر برندی ارسال مینماید .

این تیتر ها را در نظر بگیرید:

مرکز فروش و خرید کاندوم در تهران ،  فروش کاندوم قم ، خرید کاندوم در کرج ، مرکز فروش و خرید کاندوم در مشهد ، خرید کاندوم اردبیل ، خرید اینترنتی کاندوم در تبریز ، خرید کاندوم در رشت ، خرید کاندوم قزوین ، خرید کاندوم انلاین اصفهان ، خرید کاندوم در یزد ، خرید کاندوم در همدان ، نمایندگی فروش کاندوم در شیراز ، خرید و فروش کاندوم در کرمان ، خرید کاندوم گرگان ، خرید کاندوم در کاشان ، خرید کاندوم در ارومیه ، خرید کاندوم در اراک ، خرید کاندوم در ایلام ، خرید و فروش کاندوم در اهواز

توجه داشته باشید که اکثراین شهر های نامبرده شده ، دارای افرادی هستند که از شرکت تیبوکا خرید کرده اند و برای سفارش عمده کاندوم و هر محصول بهداشتی دیگر حتما قبل از هر درخواستی سفارشتون رو با شماره ۰۹۳۵۰۶۰۰۶۹۵ در میان بگذارید تا به طور رسمی وارد شرکت شده و تنظیم قرارداد جهت دریافت محصول داشته باشید.

بگذارید قبل از خرید خانگی خود از مزیت های خرید از تیبوکا برای شما بگویم:

خرید کاندوم علاوه بر هیجانی که قبل از خرید ، برای تجربه کردنش داره همچنین دارای مزیت هایی مانند آشنا شدن شما با یک مرکز خرید اینترنتی با سرویس های باورنکردنی هست که شما رو تبدیل به یه مشتریه وفادار و همچنین فروشگاه رو تبدیل به یک جای عالی برای شما خواهد کرد.

تیبوکا فقط یه سایت فروشگاهی نیس بلکه یه سایتی برای داشتن زندگی رضایتمند از طرف هر دو نفر هست ،حال این رضایتمندی میتونه از طرف محصول باشه ،یا از طرف آموزش و یا از طرف طراحی داخل منزل هنگام اجرای رابطه جنسی باشه توجه کن که در آینده ای نه چندان دور تیبوکا به عنوان یک نیازمندی دیده میشه که هر کسی باید داخلش ثبت نام کنه تا آموزش و خرید بهتری نسبت به این مسائل داشته باشه . برای همگام بودن با ما حتما مارو داخل فضای مجازی ، شماره تلفن ، و یا ثبت نام در سایت دنبال کن!

مجوز های مورد نیاز برای هر فروشگاه اینترنتی نماد اعتماد الکترونیک ، لوگو ساماندهی برای سایت مورد نظر و دارا بودن سیب سلامت توسط محصولات را ضروری میدونیم و حتما درنظر داشته باشید که در کنار اینها مردم باید سرویس های یک سایت نسبت به سایت های دیگه رو مورد بررسی قرار دهند تا بهترین و انتخاب کنن.

محصولات به طور کاملا محرمانه در اسرع وقت به دست مشتریان تیبوکایی میرسد.

در بحث قیمت گذاری ما عالی ترین روش قیمت گذاری را انتخاب کردیم تا فشاری بر روی شهروندان و مشتریان تیبوکا نباشه. در فروشگاه اینترنتی تیبوکا خرید عمده کاندوم ، اسپری تاخیری و ژل امیزشی صورت میگیرد.

حرف آخر

داخل این مقاله تیم تیبوکا قصد برقراری ارتباط به بهترین شکل با مشتریان را انجام داده است که در مقاله به احتمال فروان با نحوه گفتار ما آشنا شدید این فقط گپ دوستانه و مقاله رسمی با گفتمان خودمانی بود و مطمئنیم با خواندن این مطالب بهترین نتیجه را شما خواهید گرفت.

ممنون از توجه شما | فروشگاه اینترنتی تیبوکا